Tak zmienił się Wołodymyr Zełenski od początku wojny. Pojawiło się wymowne porównanie dwóch zdjęć

2022-04-06 9:17
Wołodymyr Zełenski
Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Prezydent Ukrainy od samego początku rosyjskiej agresji aktywnie uczestniczy w obronie kraju. Motywuje, dodaje otuchy - kosztem swojego zdrowia. Internauci zauważyli ogromną zmianę w jego wyglądzie. Pojawiły się wymowne zdjęcia w sieci.

Wołodymyr Zełenski od samego początku inwazji na Ukrainę idzie ramię w ramię z broniącymi kraju. Towarzyszy im na froncie, wspiera ich rodziny. Przywódca dodaje ludziom odwagi, a sam stale naciska na kraje zachodnie w kwestii podjęcia przez nie zdecydowanych działań przeciwko Władimirowi Putinowi. Za udział w tej wojnie płaci jednak ogromną cenę. Widać to nawet na fotografiach. 

Do interentu trafiło porównanie dwóch zdjęć Zełenskiego. Pierwsze wykonano 23 lutego, drugie - podczas wizyty w Buczy, gdzie Rosjanie dokonali zbrodni przeciwko ludzkości.

Jedna z internautek zestawiła fotografie z Buczy ze zdjęciem zrobionym dzień przed początkiem inwazji, 23 lutego. Różnica jest ogromna. Przywódca Ukrainy wygląda, na co wskazują media, jakby w 41 dni postarzał się przynajmniej o 10 lat.