Zbliża się "Metropolia za pół ceny"

2022-09-21 6:43
Pieniądze
Autor: Pixabay

To już dziesiąta edycja akcji. Zacznie się 26 września i potrwa do 2 października. Do akcji włączyło się ponad 80 partnerów.

Tegoroczna akcja jest jubileuszowa. Od 2013 roku, jako Bydgoszcz za pół ceny, a od 6 lat pod szyldem metropolii. Promocyjnych ofert będzie można szukać przez cały tydzień. Do tej pory do akcji włączyło się 83 partnerów. To między innymi sklepy, restauracje czy salony piękności. Informacje o firmach i ich promocjach są na bieżąco umieszczane na stronie www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl

Nadal można też zgłosić swoją firmę do udziału w akcji. Warunkiem uczestnictwa jest obniżenie ceny swoich produktów lub usług o połowę. To znakomita okazja do zapoznania mieszkańców i turystów do zapoznania się z interesującymi ofertami. Oprócz podmiotów bydgoskich do akcji włączyły się także firmy zrzeszone w Stowarzyszeniu "Metropolia Bydgoszcz", czyli z takich miejscowości jak: Białe Błota, Barcin, Dąbrowa Chełmińska, Dobrcz, Kcynia, Koronowo, Łabiszyn, Mrocza, Nakło na Notecią, Nowa Wieś Wielka, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.