Dom Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” świętuje jubileusz

2022-08-10 9:16
40-lecie Domu Dziennego Pobytu Cicha Przystań
Autor: grafika: Gmina Miejska Głogów

W tym roku 40-lecie obchodzi Dom Dziennego Pobytu „Cicha Przystań” w Gogowie. To jednostka działające w ramach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Seniorzy organizują wydarzenie dla mieszkańców Głogowa.

19 sierpnia o godz. 11:00 pod Ratuszem rozpoczną się uroczyste obchody jubileuszu Domu Dziennego Pobytu „Cicha Przystań”. Przypomnijmy, że placówka działa w ramach Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. A na co dzień odbywają się tam różne spotkania i warsztaty dla seniorów.

19 czerwca uroczystość otworzy polonez zatańczony przez seniorów, którzy już dziś (10.08) ćwiczą swój układ. Później  odbędzie się koncert zespołu Los Emetytos z DDP oraz występ przedszkolaków z Przedszkola Publicznego nr 10 w Głogowie. Będzie także prezentacja rękodzieła seniorów z Domów Dziennego Pobytu, Domu Nad Strumykiem, Domu Pomocy Społecznej Magnolia, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Polskiego Związku Niewidomych.

W październiku odbędą się z kolei dni otwarte DDP-u „Cicha Przystań”, od 3 do 7 października będzie można poznać placówkę od środka.