Robert Gondek opowie o szczytach Afryki

2022-06-07 10:18
Robert Godek opowie o szczytach Afryki
Autor: grafika: Miejska Biblioteka Publiczna w Głogowie

Głogowska biblioteka, w ramach projektu „Literackie Everesty, spotkania z książką górską i podróżniczą” zaprasza na opowieść o szczytach Afryki. Tym razem gościem będzie Robert Gondek.

Spotkanie w ramach projektu „Literackie Everesty, spotkania z książką górską i podróżniczą” z Robertem Gondkiem odbędzie się 13 czerwca o godz. 18.00 w bibliotece przy ul. Jedności Robotniczej 15. Na opowieść o szczytach Afryki zaprasza Miejska Bibliotek Publiczna w Głogowie.

Robert Gondek to podróżnik i fotograf, który odwiedził 20 krajów Afryki. Zrealizował swój autorski projekt „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mający na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju. Otrzymał za niego wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce.

Wcześniej podróżnik spotka się również z głogowska młodzieżą.

Zadanie jest realizowane w ramach projektu „Literackie Everesty, spotkania z książką górską i podróżniczą” dofinansowanego ze środków pochodzących z Funduszu Promocji Kultury Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego Partnerstwo dla książki.