Gnieźnieńska Wyprzedaż Garażowa

2022-09-12 17:07
Gnieźnieńska Wyprzedaż Garażowa
Autor: UM Gniezno

To pierwsze tak duże wydarzenie w mieście. Odbędzie się w najbliższą sobotę (17 września) na terenie Szkoły Podstawowej numer 7 oraz Parku Trzech Kultur.

To okazja by dać drugie życie niepotrzebnym nam rzeczom. Chodzi o ubrania, sprzęt elektroniczny, książki, zabawki, meble i różne bibeloty. Wyprzedaż garażowa rozpocznie się o godz. 11:00 i potrwa do 17:00.

- Wystawiać się mogą tylko osoby fizyczne, osoby prawne, instytucje, stowarzyszenia i fundacje

- Wystawiać na sprzedaż można wyłącznie przedmioty w ilościach detalicznych, nowe lub używane, będące naszą własnością

- Organizator nie zapewnia stołów, zezwala jedynie wystawcom na ustawienie własnych stolików/stoisk oraz sprzedawania rzeczy z rozłożonych stanowisk bezpośrednio na ziemi

- Udział w Garażówce jest bezpłatny

- Wystawcy przedmiotów wielkogabarytowych, planujący wjechać pojazdami na teren Szkoły Podstawowej nr 7, zobowiązani są zgłosić swój udział telefonicznie 61 426 04 34 lub mailowo szymon.drzewiecki@gniezno.eu do 14 września

- na terenie Parku Trzech Kultur obowiązuje zakaz poruszania się pojazdami, dlatego wystawcy pozostałych przedmiotów (nie wielkogabarytowych) zobowiązani będą do wyładowania ich przy Szkole Podstawowej nr 7 i dostarczenia do Parku Trzech Kultur bez użycia samochodu.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 61 426 04 35 lub 61 426 04 36 lub pod mailem: szymon.drzewiecki@gniezno.eu oraz wiktor.kolinski@gniezno.eu.

O szczegóły Szymona Drzewieckiego z Urzędu Miejskiego pytała Justyna Malińska.

Listen to "Gnieźnieńska Wyprzedaż Garażowa" on Spreaker.