Zaprojektuj miejską kartkę świąteczną

2022-11-15 13:37
Zaprojektuj miejską kartkę świąteczną
Autor: UM Gniezno

Na propozycje czeka Urząd Miejski w Gnieźnie. To już szósty konkurs na bożonarodzeniową ilustrację ogłoszony przez miasto. Zwycięska ilustracja znajdzie się na miejskiej kartce świątecznej.

Konkurs skierowany jest dla uczniów klas I-III z gnieźnieńskich szkół podstawowych. Technika jest dowolna - rysunek, farby, kredki, grafika komputerowa. Musi jednak być to praca w formacie 2D (bez wyklejania, wycinania, wydzieranek, decoupage, kolaży i podobnych technik). Praca może być dostarczona w formacie A3 lub A4 lub w formie elektronicznej. Prace można nadsyłać (wraz z formularzem zgłoszeniowym) na adres wiktor.kolinski@gniezno.eu, przynieść osobiście lub nadesłać pocztą: Urząd Miejski w Gnieźnie, Wydział Promocji, Kultury, Turystyki i Sportu, ul. Lecha 6. Termin mija 23 listopada.

Zwycięzcę poznamy 28 listopada. Na zdobywców pierwszych trzech miejsc czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Dodatkowo, zwycięzca konkursu będzie miał możliwość oficjalnego włączenia iluminacji na choince stojącej na gnieźnieńskim Rynku. W tym roku odbędzie się to 2 grudnia. Wszelkich informacji udziela: Wiktor Koliński, tel. 61 426 04 35, email: wiktor.kolinski@gniezno.eu.