Gorzów. Motocykliści oficjalnie zakończą sezon

2022-10-14 13:53
Motocykl
Autor: pixabay.com

To będzie prawdziwe motocyklowe święto. W sobotnie popołudnie miłośnicy jednośladów oficjalnie zakończą sezon. W tym roku trasa przejazdu będzie liczyła ponad 15 kilometrów.

To jest jedna z największych tego typu imprez w zachodniej Polsce. W sobotnie popołudnie w Gorzowie Wielkopolskim oficjalnie zostanie zakończony sezon motocyklowy. Tym razem trasa przejazdu miłośników jednośladów będzie miała ponad 15 kilometrów. Będzie to najdłuższy przejazd ulicami miasta w historii tej wieloletniej imprezy.

Przejazd rozpocznie się o godz. 12:00 z ul. Nadbrzeżnej na Bulwarze Zachodnim. Następnie motocykliści pojadą w prawo na most Staromiejski, na rondzie św. Jerzego skręcą w ul. Grobla, na rondzie Grobla zawrócą, a następnie skręcą w prawo w ul. Zieloną, gdzie wjadą na Most Lubuski.

Dalej przejadą przez rondo Santockie w kierunku ul. Podmiejskiej,przez rondo Solidarności, ul. Pomorską i rondo Ofiar Katynia, następnie przez Al. Ruchu Młodzieży Niezależnej do ronda Piłsudskiego gdzie skręcą w prawo w ul. Piłsudskiego. Dojadą do ronda Górczyńskiego, gdzie zawrócą w ul. Piłsudskiego, dojadą do ronda Piłsudskiego i skręcą w prawo w Al. ks. Andrzejewskiego. Następnie przejadą przez Wyszyńskiego, ul. Roosevelta, ul. Słowiańską. Na rondzie Szczecińskim skręcą w lewo w ul. Myśliborską, następnie pojadą przez rondo Myśliborskie, Al. Konstytucji 3 Maja, rondo Wolontariuszy, ul. Sikorskiego, gdzie skręcą w prawo w ul. Chrobrego, a następnie wjadą pod prąd na ul. Nadbrzeżną.

Listen to "Gorzów. Motocykliści oficjalnie zakończą sezon" on Spreaker.