Lubuscy społecznicy z nagrodami

2023-11-20 19:11
Lubuscy społecznicy z nagrodami
Autor: Lubuski Urząd Wojewódzki Lubuscy społecznicy z nagrodami

21 listopada będziemy obchodzili Dzień Pracownika Socjalnego. To święto tych, którzy na co dzień pomagają najbardziej potrzebującym.

W gorzowskim teatrze odbyła się uroczysta gala, podczas której podziękowano wszystkim zaangażowanym w pracę na rzecz drugiego człowieka. Uroczystość była też okazją do wręczenia nagród w ramach 22. edycji konkursu „Społecznik Roku”.

Główną ideą konkursu jest motywowanie do działania, kultywowanie wartości oraz promowanie lokalnych inicjatyw, rozwiązań, postaw zasługujących na wyróżnienie w obszarze pomocy społecznej.

LAUREACI:

„DZIAŁANIA NA RZECZ ŚRODOWISKA LOKALNEGO”

Pracownicy Zespołu ds. Pieczy Zastępczej Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie za budowanie kompleksowego systemu wsparcia pieczy zastępczej.

 „PRZYJACIEL ROKU”

Edyta Urbaniak – asystent rodziny Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brodach - za wsparcie osób doświadczających sytuacji kryzysowych;

 „WYDARZENIE ROKU”

Nieformalna grupa w składzie: Angelika Swatkowska, Tomasz Szymański, Bartosz Ludniewski, Łukasz Gerłowicz, Dawid Szkudlarek, Wojciech Mazur, Piotr Sosnowski, Borys Sikorski - za działania podejmowane na rzecz Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim.

Listen to "Lubuscy społecznicy z nagrodami" on Spreaker.