Miasto wręczy nagrody "Nawigator biznesu"

2023-09-15 15:21
Nagroda Nawigator biznesu
Autor: Łukasz Kulczyński Nagroda "Nawigator biznesu"

Gorzów jest dziś lubuską stolicą gospodarki. W Filharmonii Gorzowskiej zorganizowano dziś V Forum Gospodarcze, a wieczorem odbędzie się gala, podczas której zostaną wręczone statuetki „Nawigatora Biznesu”.

Nagroda gospodarcza „Nawigator Biznesu” zostanie dziś wręczona po raz piąty. To wyróżnienie przyznawane firmom i przedsiębiorstwom z terenu Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Z konkursu wyłączone są firmy państwowe, spółki komunalne, jak również jednostki samorządu terytorialnego.

Zgłoszenia kandydatur do konkursu mają charakter otwarty – mogą być dokonywane przez dowolny podmiot lub osobę fizyczną. Z roku na rok zainteresowanie jest coraz większe. Tylko w tym roku wpłynęło ponad 70  zgłoszeń. Wyróżnienia są przyznawane w sześciu kategoriach: Debiut, „Stąd Jestem”, Biznes Świadomy Społecznie, Kobieta Biznesu, Mała Firma Roku i Mecenas Sportu.

Firmy zgłoszone do konkursu ocenia dziesięcioosobowa kapituła wybrana przez Prezydenta Miasta. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się za niespełna kilka godzin w Filharmonii Gorzowskiej.

Pieniądze na organizację tego typu wydarzeń pochodzą z dofinansowań zewnętrznych oraz od indywidualnych sponsorów.

Listen to "Miasto wręczy nagrody "Nawigator biznesu"" on Spreaker.