Piknik z Niedźwiedziami

2022-07-08 10:34
Paulina Szymotowicz
Autor: Agnieszka Moskaluk

Jeśli nie mają państwo jeszcze planów na niedzielę od 12.00 zapraszamy na wakacyjny rodzinny piknik do Małyszyna.

Piknik na boisku w Małyszynie odbędzie się 19 lipca od 12.00.

W trakcie imprezy odbędzie się sparing footballu amerykańskiego: drużyna Grizzlies Gorzów kontra Armada Szczecin. Będzie też grill i słodkie przekąski. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci: malowania buziek, kolorowych warkoczyków, warsztatów kreatywne.

Maria Tudor da koncert. Na saksofonie zagra m.in. standardy jazzowe. Z kolei Michał Rybczyński zaprezentuje swoje zdjęcia kolekcji mody „Maria Curie-Skłodowska” Natalii Ślizowskiej, które zrobił podczas tegorocznego Nocnego Szlaku Kulturalnego.

Podczas festynu będą również sprzedawane cegiełki. Każda zakupiona cegiełka upoważni do skorzystania z zamku do skakania, malowania buziek, animacji plastycznych, poczęstunku z grilla oraz udziału w loterii. Pełen dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na zakup karmy dla schroniska Azorki w Gorzowie.

Piknik na boisku w Małyszynie odbędzie się 19 lipca od 12.00. W trakcie imprezy odbędzie się sparing footballu amerykańskiego: drużyna Grizzlies Gorzów kontra Armada Szczecin. Będzie też grill i słodkie przekąski. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci: malowania buziek, kolorowych warkoczyków, warsztatów kreatywne. Maria Tudor da koncert. Na saksofonie zagra m.in. standardy jazzowe. Z kolei Michał Rybczyński zaprezentuje swoje zdjęcia kolekcji mody „Maria Curie-Skłodowska” Natalii Ślizowskiej, które zrobił podczas tegorocznego Nocnego Szlaku Kulturalnego. Podczas festynu będą również sprzedawane cegiełki. Każda zakupiona cegiełka upoważni do skorzystania z zamku do skakania, malowania buziek, animacji plastycznych, poczęstunku z grilla oraz udziału w loterii. Pełen dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na zakup karmy dla schroniska Azorki w Gorzowie.