Święto żużla i miasta coraz bliżej

2022-06-21 18:37
Grand Prix
Autor: FB Stal Gorzów Grand Prix

Najlepsi żużlowcy z całego świata zjadą się do Gorzowa. W najbliższą sobotę na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się jedna z jedenastu rund żużlowego cyklu Grand Prix. Oprócz sportowej rywalizacji na kibiców czekają też dodatkowe atrakcje przygotowane przez miasto oraz klub.

To będzie nie lada gratka dla fanów czarnego sportu. W najbliższa sobotę Gorzów będzie gospodarzem jednej z rund żużlowego cyklu Grand Prix. Na gorzowskim owalu będą rywalizowali najlepsi żużlowcy z całego świata. O zwycięstwo powalczy m.in. dwukrotny mistrz świata Bartosz Zmarzlik.

Przygotowania do tego sportowego wydarzenia są już na ostatniej prostej. Wszystko na to wskazuje, że żużlowe Grand Prix obejrzy komplet publiczności – powiedział nam Michał Wasilewski ze Stali Gorzów.

Na przyjęcie kibiców przygotowuje się również miasto, które chce się zaprezentować z jak najlepszej strony. Gorzowską rundę Grand Prix będzie można zobaczyć na żywo w niekodowanych kanałach ogólnopolskiej telewizji. Ponadto sygnał będzie udostępniany do ośrodków, które mają zasięg na całym świecie.

Listen to "Święto żużla i miasta coraz bliżej" on Spreaker.