- Bardzo nas cieszy fakt, że udało się uzbierać potrzebne na realizację tego, niezwykłego marzenia fundusze! Już dziś pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za każdą złotóweczkę, dzięki której mamy zapewnioną możliwość sfinansowania marzenia o wyjeździe do Watykanu i spotkania z papieżem Franciszkiem – czytamy na stronie fundacji „Mam Marzenie”.
Wolontariusze przekonują, że zorganizowanie spotkania Piotrusia z Ojcem Świętym nie należało do łatwych zadań. Na szczęście ostatecznie wszystko się udało i to w taki sposób, jaki chciał sam "Marzyciel"
- Kochani! Serce nam się raduje i chcemy się Wam pochwalić, iż kilkanaście minut temu spełniło się największe marzenie Piotrka z Kielc o spotkaniu z Papieżem Franciszkiem - poinformowała fundacja "Mam marzenie" na swoim Instagramie.