Interaktywna gra terenowa śladami kard. Wyszyńskiego

2021-08-30 14:51
Gra terenowa o Stefanie Wyszyńskim
Autor: Fundacja Orszak Trzech Króli

W przeddzień beatyfikacji, 11 września w Warszawie zacznie się gra miejska o kardynale Stefanie Wyszyńskim. Przygotowała ją grupa młodzieży z wolontariatu Fundacji Orszak Trzech Króli. Oficjalne otwarcie o 10:00 przy Pałacu Arcybiskupów Warszawskich. Organizatorzy zapraszają zarówno młodzież, jak i dorosłych.

Gra terenowa przygotowana przez Fundację Orszak Trzech Króli pozwoli lepiej poznać osobę kard. Wyszyńskiego oraz miejsca w Warszawie z nim związane. Organizatorzy zapraszają do udziału dorosłych, młodzież i dzieci od 8 roku życia. Wystarczy się wcześniej zarejestrować na stronie sladamiprymasa.pl. Można stworzyć swoją drużynę i spróbować sił z rodziną lub przyjaciółmi, albo dołączyć do już istniejącej drużyny.

Zabawa rozpocznie się oficjalnie 11 września o godz. 10:00 przy Domu Arcybiskupów Warszawskich. Cała gra trwa około dwóch godzin. Z powodów sanitarnych odbędzie się przy użyciu telefonów i nie wymaga kontaktu z innymi osobami. W trakcie gry zawodnicy otrzymują pytania, na które mogą odpowiedzieć korzystając z wiedzy ogólnej oraz z podpowiedzi, które znajdują się w miejscach zaznaczonych na mapie wyświetlanej na smartfonie. W grze będzie można wziąć udział każdego dnia do niedzieli 19 września włącznie.

„Gwarantujemy ciekawą przygodę, rywalizację i nagrody” – zachęca Fundacja Orszak Trzech Króli.