12. Marsz dla Życia i Rodziny w Słupsku za nami

2022-05-23 12:32
Marsz dla życia i rodziny w Słupsku
Autor: Ks. Wojciech Parfianowicz "Gość Niedzielny" Marsz dla życia i rodziny odbył się 22 maja w Słupsku

Kilkaset osób wzięło udział wczoraj w Marszu dla Życia i Rodziny w Słupsku. Wśród uczestników był bp Zbigniew Zieliński.

Transparenty z napisami” „Każdy ma prawo żyć”, czy „Przyjaciele życia” nieśli wczoraj (22 maja) uczestniczy Marszu dla Życia i Rodziny w Słupsku. Wzięło w nim udział kilkaset osób, w tym biskup Zbigniew Zieliński. W homilii, wygłoszonej podczas Mszy św. w kościele pw. św. Maksymiliana Kolbego przed rozpoczęciem Marszu, bp apelował, by cieszyć się życiem i ratować życie, nie tylko gdy jest tragedia, ale także w czasie dobrobytu.

Listen to "Marsz dla życia i rodziny w Słupsku" on Spreaker.

Marsz zakończył się piknikiem przy kościele pw. Najświętszego Serca Jezusowego w Słupsku. Za oprawę muzyczną wydarzenia odpowiadał zespół Yam Kinneret.

Organizatorami marszu były różne organizacje: Ruch Światło-Życie, Fundacja "Przyjaciele Życia", Rycerze Kolumba oraz Stowarzyszenie "Civitas Christiana". Patronat medialny sprawowało Radio Plus Koszalin.

W Koszalinie Marsz dla życia i rodziny 5 czerwca.

ks. Wojciech Parfianowicz/Alicja Górska

Marsz dla życia i rodziny w Słupsku
Autor: Ks. Wojciech Parfianowicz "Gość Niedzielny" W słupskim Marszu dla Życia i Rodziny uczestniczyli przedstawiciele różnych organizacji i wspólnot, m.in. Skauci Europy, Rycerze Kolumba i Rycerze Jana Pawła II, gałąź rodzinna Ruchu Światło- Życie.