„Anatomicznie”- debiut koszalińskich artystów

2021-12-10 18:22
Ewa i Maciej Osada-Sobczyńscy
Autor: Magda Wanowska-Miksa Ewa i Maciej Osada-Sobczyńscy wydali debiutancką płytę.

Koszalińscy muzycy Ewa i Maciej Osada-Sobczyńscy wydali debiutancką płytę. Krążek zatytułowany "Anatomicznie" to zbiór autorskich kompozycji, którego nie można zaszufladkować w jednym gatunku muzycznym. Na płycie znajdziemy zarówno ballady, jak i utwory taneczne.

Autorem niemal wszystkich kompozycji i tekstów, które znalazły się na płycie "Anatomicznie" jest Maciej Osada-Sobczyński. Wyjątkiem jest tekst piosenki”Nic nie trzeba zaczynać od nowa”, który napisał Ryszard Ulicki. Za aranżację utworów odpowiadał Maciej Cebulski i Borys Sawaszkiewicz. W nagrania zaangażowanych było w sumie 12 muzyków. Natomiast za zdjęcia na okładkę płyty odpowiedzialna jest Izabela Rogowska, za projekt i rysunki Beata Jasionek, a opracowaniem graficznym zajęła się Małgorzata Piłaszewicz.

-Na płycie można usłyszeń ballady jazzowe, rytmy funk, soul, disco, a nawet sambę, czy jazzującą włoską tarantelę, także płyta jest bardzo eklektyczna. Myślę, że dzięki tej różnorodności każdy znajdzie coś dla siebie, co mu zostanie w głowie i będzie to nucił. Utwory opowiadają o nas, o naszej miłości i radości z bycia razem

-mówi Ewa Osada-Sobczyńska.

-Dajemy szczery pozytywny przekaz i przesłanie, że nigdy nie jest za późno na realizację swoich planów i marzeń

-dodaje Maciej Osada-Sobczyński.

Ewa i Maciej Osada-Sobczyńscy nad debiutancką płytą pracowali w sumie 5 lat i są bardzo dumni z jej końcowego brzmienia. Jej wydanie wsparły koszalińskie firmy oraz miasto Koszalin. Premiera krążka już 20 grudnia.

Płyta Anatomicznie
Autor: Magda Wanowska-Miksa Płyta "Anatomicznie" będzie miała premierę 20 grudnia.

Po wydaniu płyty, artyści zajmą się kręceniem teledysku do jednej lub dwóch piosenek. Klip powstanie w Warszawie pod okiem profesjonalistów. Muzycy planują też koncertować. Jeden z występów, promujących płytę „Anatomicznie” odbędzie się w Filharmonii Koszalińskiej, ale data tego wydarzenia jeszcze nie jest znana.

Listen to "Ewa i Maciej Osada-Sobczyńscy o debiutanckiej płycie "Anatomicznie"" on Spreaker.