„Christmas Time! Concert” drugiego dnia świąt w Koszalinie

2021-12-22 14:33
„Christmas Time! Concert”
Autor: materiały prasowe „Christmas Time! Concert” drugiego dnia świąt w Koszalinie

Koszalin znalazł się na trasie koncertu świątecznego „Christmas Time! Concert”. W drugi dzień świąt w koszalińskiej Hali Widowiskowo-sportowej wystąpi plejada polskich artystów. W towarzystwie orkiestry wykonają największe światowe hity związane ze Świętami Bożego Narodzenia oraz polskie kolędy w aranżacjach koszalińskiego dyrygenta Jarosława Barowa.

Koncerty w ramach trasy „Christmas Time! Concert” odbywają się w największych miastach w Polsce. Artyści występowali już m. in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, czy Poznaniu. W drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia po raz kolejny zagrają i zaśpiewają w Koszalinie.

Koncert różni się od tych z lat poprzednich. Będzie w nim przede wszystkim więcej polskich piosenek świątecznych oraz kolęd. Takie utwory jak „Z kopyta Kulig rwie” z repertuaru Skaldów, czy „Ding dong” autorstwa Kayah zaśpiewają: Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Piotr Cugowski, Andrzej Piaseczny i Kuba Badach. Towarzyszyć będzie im orkiestra najlepszych muzyków pod batutą koszalińskiego dyrygenta- Jarosława Barowa.

Widowisko poprowadzi Anna Wendzikowska. Koncert odbędzie się 26 grudnia o godzinie 19:00 w Hali Widowiskowo-sportowej w Koszalinie. Jest jeszcze pula dostępnych biletów na to wydarzenie. Kolejne koncerty już po świętach w Toruniu, Kaliszu i Łodzi.

Listen to "Jarosław Barów o koncercie „Christmas Time! Concert”" on Spreaker.