Dzień dobra w Koszalinie [ROZMOWA]

2022-04-21 11:25
W Domu Samotnej Matki w Koszalinie zaplanowano Dzień dobra
Autor: Materiały prasowe W Domu Samotnej Matki w Koszalinie zaplanowano "Dzień dobra"

W najbliższą niedzielę Niedziela Miłosierdzia Bożego. To także patronalne święto Caritas. Główne obchody będą miały miejsce w Domu Samotnej Matki w Koszalinie. Wydarzenie rozpocznie nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 15, a po nim rozpocznie się festyn na wolnym powietrzu.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą zobaczyć, jak wygląda życie codzienne w Domu Samotnej Matki. Będzie sporo atrakcji. M.in. koncert zespołu Full Power Spirit, poczęstunek z kawą i słodkościami, a jedna z naszych mieszkanek z Kolumbii przygotuje oryginalną zupę omletową. W naszym domu mieszkają też cztery matki z dziećmi z Ukrainy i one także przygotują dla odwiedzających jakieś unikalne smakołyki. Będzie też można nabyć oryginalne kapcie robione przez jedną z naszych ukraińskich mieszkanek – powiedziała Radiu Plus s. Barbara Wilkowska z Domu Samotnej Matki.

Niedzielna zabawa w Domu Samotnej Matki w Koszalinie potrwa do godz. 18. W trakcie wydarzenia będzie tez można wesprzeć uchodźców z Ukrainy będących pod skrzydłami Caritas.

Listen to "s. Barbara Wilkowska" on Spreaker.