Dzień dziecka w Ustce. Obchody będą tam trwały kilka dni

2022-05-24 15:10 Marcin Kieca
Sporo atrakcji zaplanowano na Dzień dziecka w Ustce
Autor: pixaby Sporo atrakcji zaplanowano na Dzień dziecka w Ustce

Usteckie instytucje przygotowały dla najmłodszych szereg ciekawych wydarzeń.

28 maja 2022 r. (sobota), godz. 11.00, Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Jagiellońska

Szkoła zaprasza na Festyn Rodzinny „W morskiej głębinie”. W programie m.in. występy artystyczne, konkurs plastyczne, wspólne tańczenie belgijki, malowanie twarzy i warkoczyki, konkurs na strój.

29 maja 2022 r. (niedziela), godz. 11.00, teren dworca (Transportowy Węzeł Integracyjny im. Jacka Graczyka)

Ośrodek Sportu i Rozwoju w Ustce zaprasza dzieci wraz z rodzicami na wyścigi rowerów i hulajnóg. Dzieci będą startować w przypisanych kategoriach wiekowych. Na wszystkich uczestników czekają słodkie nagrody. Podczas wydarzenia animacje, stanowisko z tatuażami brokatowymi, malowanie buziek, gry, zabawy i konkursy sportowe oraz nauka tańca. Dodatkowo planowane są dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, wata cukrowa oraz grill. Zapisy już trwają: www.osir.ustka.pl

1 czerwca 2022 r. (środa), godz. 9.30, Dom Kultury

Dom Kultury w Ustce przygotował koncert „Świat bajek Disneya” w wykonaniu młodzieży ze Studia Wokalu. Młodzi artyści zaśpiewają przeboje z ulubionych filmów m. in.: Vaiana: Skarb Oceanu, Kraina lodu, Księżniczka i żaba, Nasze magiczne Encanto, Zaplątani. Będzie to muzyczne spotkanie z Roszpunką, Elsą, Anną, Vaianą, Alladynem. Koncert adresowany jest do młodszych dzieci z usteckich szkół (klasy I –III). Czas trwania: ok. 1 godz. Wstęp wolny.

1 czerwca 2022 r. (środa), godz. 19.00, scena na promenadzie

Koncert Narodowej Kapeli Bandurzystów z Ukrainy. Wstęp wolny. Organizatorem koncertu jest przedsiębiorca, Aleksander Skórka.

5 czerwca 2022 r. (niedziela), godz. 10.00, stanica kajakowa w Ustce

Klub Turystyki Kajakowej Nurt Ustka zaprasza na zabawę „Dzieciaki na kajaki!”. W programie: pływanie kajakiem przy przystani, konkurencje sportowe, malowanie twarzy, konkurencje rowerkowo-hulajnogowe (zabieramy własny sprzęt), dmuchana zjeżdżalnia, ognisko (kiełbaski we własnym zakresie). Dla każdego coś słodkiego!