Ferie zimowe w Darłowie pod znakiem kultury

2022-01-25 14:15
Ferie w Darłowskim Ośrodku Kultury
Autor: materiały prasowe Ferie w Darłowskim Ośrodku Kultury

Darłowski Ośrodek Kultury przygotował bogatą ofertę wydarzeń kulturalnych na ferie zimowe 2022. Najmłodsi mieszkańcy w czasie przerwy od nauki będą mieli szansę obejrzeć osiem filmów, dwa przedstawienia teatralne oraz wziąć udział w licznych warsztatach.

Dzieci i młodzież z Darłowa i okolic w czasie przerwy od nauki, a ta w województwie zachodniopomorskim rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek (31 stycznia), będą mogli zobaczyć dwa spektakle teatralne Teatru Władca Lalek. 1 lutego o godz. 17.00 przedstawienie pt. „Pan Brzuchatek”, a 8 lutego też o godz. 17.00 sztuka pt. „Chatka Zajączka”.

-Dodatkowo nasi instruktorzy pozostają do pełnej dyspozycji i prowadzić będą zajęcia tańca, wokalu, gry na instrumentach, modelarskie, plastyczne, ceramiczne, breakdance. Odbędą się także warsztaty dla dzieci z udziałem choreografów ze szkoły tańca Broadway School i warsztaty dla dzieci z tańca na szarfie

- mówi Magdalena Burduk, dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury.

Listen to "Magdalena Burduk, dyrektor Darłowskiego Ośrodka Kultury" on Spreaker.

Poza tym Darłowskie Kino Bajka w czasie ferii zimowych zaplanowało dla dzieci aż 8 seansów filmowych. W każdą środę i piątek zostaną wyświetlone po dwa tytuły, a wśród nich bajki, filmy animowane i przygodowe.

-Szczególnie polecam film wyróżniony w tegorocznym festiwalu filmowych Kino Dzieci pt. „Nawet Myszy idą do nieba” oraz kultową ekranizację wspaniałej książki „Dzieci z Bullerbyn”

-mówi Magdalena Cichocka, kierownik Kina Bajka w Darłowie.

Listen to "Magdalena Cichocka, kierownik Kina Bajka w Darłowie" on Spreaker.

Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny, obowiązuje jedynie oświadczenie o udziale w wydarzeniu kulturalnym oraz maseczka. Więcej informacji w Internecie na stronie www.dokdarlowo.pl