Już w weekend 47. edycja Rajdu Monte Karlino

konfa
Autor: materiały prasowe

Rajd jest rozgrywany już od 1971 r., co czyni go najstarszym rajdem na Pomorzu Zachodnim.

Tradycyjnie odbędzie się w Karlinie, Białogardzie i Koszalinie. Początek w sobotę od godz. 18.15 wokół Homanit Areny w Karlinie, następnie o godz. 18.40 ekipy będą rywalizować wokół białogardzkiej starówki. W niedzielę od rana zawody na drogach pow. białogardzkiego, a o godz. 15.45 przy ratuszu w Koszalinie rozpocznie się superoes.

Podczas dwóch dni trwania rajdu kierowcy napotkają na kilka utrudnień związanych z zamknięciem dróg na czas rywalizacji. W Karlinie i Białogardzie to ulice wokół Homanit Areny oraz wokół placu Wolności. Na czas trwania zawodów pojawią się bariery ochronne i nie będzie możliwości przejazdu. W Koszalinie w niedzielę od ok. 13.45 do ok. 17.00 zamknięte będzie główne skrzyżowanie przy Ratuszu wraz z ulicami dojazdowymi – Młyńska (od Muzeum), I-go Maja (do skrzyżowania ze Słowackiego) oraz Zwycięstwa na odcinku od Poczty Głównej do Saturna.

Białogard
Autor: www.polskaniezwykla.pl

Nadchodząca edycja powróci do swojego tradycyjnego, marcowego terminu i otworzy zmagania 7. sezonu Rajdowych Mistrzostw Polski Zachodniej.

Listen to "dyrektor Rajdu Maciej Raczewski" on Spreaker. Listen to "zastępca burmistrza Karlina Piotr Woś" on Spreaker. Listen to "burmistrz Białogardu Emilia Bury" on Spreaker. Listen to "prezydent Koszalina Piotr Jedliński i dyrektor Rajdu Maciej Raczewski" on Spreaker. Listen to "utrudnienia Monte Karlino" on Spreaker.