Kiermasz Świąteczny w Krępie Słupskiej już w ten weekend

2021-12-09 9:36
dekoracje świąteczne
Autor: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk Kiermasz Świąteczny w Krępie Słupskiej odbędzie się drugi raz.

Na Kiermaszu Bożonarodzeniowym na Bazarku Natury w Krępie Słupskiej zgromadzi się 30 lokalnych wytwórców. W sobotę i niedzielę, 11 i 12 grudnia będzie można spędzić czas w miłej atmosferze oraz zrobić świąteczne zakupy.

To będzie już 2. edycja Kiermaszu Świątecznego na Bazarku Natury w Krępie Słupskiej. W ubiegłym roku ze względu na pandemię koronawirusa Kiermasz Świąteczny odwołano.

-W tym roku w jarmarku weźmie udział 30 wystawców, większość z nich pochodzących z naszego regionu. W tym roku, obserwując to, co się dzieje w Polsce, podejmujemy wyzwanie organizacji wydarzenia. Z radością i rozwagą staramy się powrócić z Kiermaszem. Wiemy, że musimy dbać wspólnie o swoje bezpieczeństwo i że dystans społeczny oraz maseczki są koniecznością

- mówi Karolina Oszmaniec, specjalista ds. promocji z Centrum Kultury Gminy Słupsk.

jarmark
Autor: Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk Na kiermaszu nie zabraknie stałych wystawców, którzy będą mieli do zaoferowania domowe pyszności.

Kiermasz Świąteczny 2021 to aż trzydziestu wystawców. Świąteczne stoiska pojawią się w tym roku nie tylko na Bazarku Natury, ale również w budynku Centrum Aktywności Lokalnej. Kiermasz to możliwość na niebanalne zakupy świąteczne. Będą zarówno szydełkowe zabawki: lalki, misie, breloczki, jak i zabawki szyte na maszynie czy ręcznie zdobione bombki i ręcznie robione dekoracje świąteczne. Podczas grudniowego spotkania będzie można zakupić również czapki, szaliki, wieńce, stroiki na stół, świece czy lampiony. Nie zabraknie także stałych wystawców Bazarku Natury, którzy będą mieli do zaoferowania domowe przetwory, swojską kiełbasę, wędliny, sery, miody czy ciasta. Namiastkę tego, co będzie na Kiermaszu, można zobaczyć odwiedzając stronę www.facebook.com/BazarekNaturyKrepa

Kiermasz odbędzie się w weekend 11 i 12 grudnia w godzinach 14:00 – 20:00.

Listen to "Karolina Oszmaniec, specjalista ds. promocji z Centrum Kultury Gminy Słupsk" on Spreaker.