Koncert z piosenkami Krzysztofa Krawczyka w niedzielę w Koszalinie

2022-09-02 10:57
Koncert z piosenkami Krzysztofa Krawczyka w niedzielę w amfiteatrze koszalińskim
Autor: Royal Concert

Największe przeboje zmarłego w ubiegłym roku artysty wykonają znani polscy wokaliści. Będą to m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Beata Kozidrak i Andrzej Piaseczny.

Muzyczne widowisko w hołdzie Krzysztofowi Krawczykowi odbędzie się 4 września (niedziela) w koszalińskim amfiteatrze. Koncert "Jak przeżyć wszystko jeszcze raz…" rozpocznie się o godz. 19.00.

W ramach całej trasy koncertowej w Polsce największe przeboje zmarłego w ubiegłym roku artysty, wykona 30 wokalistów. W Koszalinie na scenie amfiteatru pojawią się m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Beata Kozidrak i Andrzej Piaseczny.

Największe przeboje wokalisty, posiadającego głęboki, barytonowy głos, będącego jednocześnie gitarzystą i kompozytorem nieustannie goszczą na antenie Radia Plus. W niedzielę wykonają je inni znani polscy wokaliści z towarzyszeniem Royal Symphony Orchestra. Koncert poprowadzą Ania Wendzikowska i Olivier Janiak. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znany polski aktor Daniel Olbrychski.

Bilety na widowisko są jeszcze do nabycia w kasie Centrum Kultury 105 w Koszalinie oraz przez stronę internetową royalconcert.pl

Radio Plus Koszalin gorąco poleca to wydarzenie!