KOSZALIN: Ciało kobiety na śmietniku. Trzy osoby zatrzymane

2022-03-17 15:42 Marcin Kieca
Trzy osoby zatrzymane w związku ze znalezionym w Koszalinie ciałem kobiety
Autor: Materiały prasowe Trzy osoby zatrzymane w związku ze znalezionym w Koszalinie ciałem kobiety

33-letnia kobieta oraz dwaj mężczyźni w wieku 40 i 47 lat zostali zatrzymani w związku ze sprawą kobiety, której zwłoki zostały znalezione w poniedziałek rano (14.03) we wiacie śmietnikowej przy ul. Moniuszki w Koszalinie.

Mundurowi musieli ustalić tożsamość kobiety, gdyż przy zwłokach nie znaleziono żadnych dokumentów. Ofiarą okazała się 30-letnia mieszkanka Koszalina, z nieoficjalnych źródeł dowiedzieliśmy się, że zarówno denatka, jak i zatrzymani to obywatele Ukrainy. Nikt z nich jeszcze nie usłyszał zarzutów.

Ciało kobiety leżało pod wiatą śmietnikową i było przykryte kocem. Natrafił na nie mężczyzna - zarządca sąsiedniego budynku, gdy obok śmietnika wykonywał prace porządkowe. To on zawiadomił policję. Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich - kobieta ma wyraźne obrażenia głowy w tym stłuczenia i zdrapania. Nie ujawniono z kolei ran kłutych czy postrzałowych. Przyczynę zgonu ma wyjaśnić sekcja zwłok.

Koszalińska policja prowadzi nadal czynności pod nadzorem prokuratury. Zabezpiecza materiały z okolicznego monitoringu i poszukuje świadków zdarzenia.

JS