„MÓWIMY- NIE!”- koncert charytatywny w Słupsku

2022-04-20 16:03
pomoc Ukrainie. Fot ilustracyjne
Autor: pixabay

Koncert charytatywny „MÓWIMY- NIE!” odbędzie się w Słupsku. To wydarzenie artystyczne, którego celem jest zbiórka funduszy na pomoc Ukrainie. Na scenie Nowego Teatru pojawią się wokaliści z różnych stron kraju i zagranicy, a całe wydarzenie poprowadzi aktorka Anna Samusionek.

Koncert „MÓWIMY- NIE!” odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 19.00 w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku. W trakcie wydarzenia zbierane będą pieniądze na pomoc uchodźcom wojennym z Ukrainy, którzy uciekli przed agresją wojenną i schronili się w Słupsku.

Jak wyjaśniają organizatorzy, tytuł koncertu „Mówimy Nie” nawiązuje do tego, że żyjąc w XXI wieku i nie zgadzamy się na przemoc i łamanie elementarnych praw człowieka.

-Mówimy „Nie” tego rodzaju postawom i działaniom, dlatego zapraszamy wszystkich, których serca są poruszone, do wsparcia finansowego i moralnego Obywateli Ukrainy w Słupsku poprzez wzięcie udziału w wyjątkowym projekcie społeczno-artystycznym

- mówi Dominik Nowak, dyrektor Nowego Teatru w Słupsku.

Koncert wyreżyserowany i prowadzony będzie przez aktorkę Annę Samusionek, a uświetni go obecność znakomitych wokalistów z różnych stron naszego kraju i zagranicy. Wystąpią: Beata Bednarz, Marta Słociak-Wiszniewska, Piotr Płuska, Bartłomiej Sarna i Chór ZNP Academia Musica. Zaprezentują utwory z palety różnych gatunków muzycznych: gospel, musical, opera.

Wstęp na koncert jest bezpłatny, należy tylko wcześniej odebrać w kasie Teatru wejściówki. Więcej informacji:slupsk.bliskoserca.pl

Listen to "Dominik Nowak, dyrektor Nowego Teatru w Słupsku" on Spreaker.