Nowy Informator Turystyczny w Ustce [ROZMOWA]

2022-06-10 14:24
Nowy Informator Turystyczny w Ustce
Autor: Materiały prasowe Nowy Informator Turystyczny w Ustce

Ukazała się kolejna edycja usteckiego Informatora Turystycznego. Publikacja została przygotowywana przez Lokalną Organizację Turystyczną „Ustka i Ziemia Słupska” we współpracy z Gminą Smołdzino i Powiatem Słupskim.

Informator ukazał się w trzech wersjach językowych: polskiej, niemieckiej i angielskiej, a łączny nakład to 50 tysięcy egzemplarzy. Znajdziemy w nim informacje o zabytkach, atrakcjach turystycznych Ustki i regionu, bazę noclegową i gastronomiczną oraz przydatne adresy.

- To swoiste kompendium wiedzy o atrakcjach samej Ustki, ale także powiatu słupskiego. 50 tys. egzemplarzy rozejdzie się z pewnością w ciągu najbliższych dwóch miesięcy. Tak jest zawsze. Oczywiście polecamy ten informator także w wersji na smartfony – powiedziała Radiu Plus Agata Sobiczewska, dyrektorka Lokalnej Organizacji Turystycznej „Ustka i Ziemia Słupska”.

Informator papierowy można dostać w siedzibie Informacji Turystycznej w Ustce przy ul. Marynarki Polskiej 71 oraz wersję na smartfony na stronie internetowej ustka.info.pl.

Listen to "Agata Sobiczewska" on Spreaker.