O sztuce skutecznej komunikacji w Domu Samotnej Matki w Koszalinie

Dom Samotnej Matki w Koszalinie
Autor: Magda Wanowska-Miksa

Kolejne warsztaty odbędą się w Domu Samotnej Matki w Koszalinie. W listopadzie zaplanowano cztery spotkania, które głównie poświęcone będą sztuce skutecznej komunikacji, ale także umiejętnościom udzielania pierwszej pomocy dzieciom.

Pierwsze warsztaty, których temat brzmi „Jak skutecznie się komunikować, czyli o sztuce rozmawiania” odbędą się już w poniedziałek, 8 listopada o godz. 17.00. Kolejne na temat tego „Jak słuchać, by usłyszeć drugiego człowieka” zaplanowana na środę, 17 listopada też na godz. 17.00. 22 listopada o tej samej porze ratownik medyczny poprowadzi w Domu Samotnej Matki szkolenie z zasad udzielania pierwszej pomocy dzieciom w sytuacji omdleń i zakrztuszeń. Na koniec miesiąca, 29 listopada o godz. 17.00 uczestnicy wraz z prowadzącymi warsztaty porozmawiają o tym, jak rozwiązywać konflikty.

Udział w zajęciach jest bezpłatny, nie tylko dla mieszkanek Domu Samotnej Matki, ale także dla wszystkich mieszkańców Koszalina.

- To dla nas radość, kiedy w naszym Domu pojawiają się osoby z miasta. Możemy się poznać i mogą zobaczyć, jak żyjemy i co się u nas dzieje, także wszystkich zachęcam do zapisów i wzięcia udziału w chociaż jednych warsztatach

-mówi siostra Barbara Wilkowska. Na warsztaty należy się zgłaszać telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 516 840 090.

Warsztaty w DSM
Autor: materiały prasowe Warsztaty w DSM

Poza warsztatami, w każdy wtorek w Domu Samotnej Matki odbywają się bezpłatne konsultacje psychologiczne, z których skorzystać może każdy, wystarczy się wcześniej umówić telefonicznie pod tym samym numerem.

Listen to "s. Barbara Wilkowska o warsztatach w DSM" on Spreaker.