Odbędzie się debata na temat przyszłości Koszalina

2022-01-17 16:44
 organizatorzy debaty
Autor: Magda Wanowska-Miksa Jan Kazimierz Adamczyk, Jarosław Kujawski i Dariusz Kot- organizatorzy debaty

Z inicjatywy grupy mieszkańców Koszalina w środę w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się debata na temat przyszłości miasta. Na spotkaniu każdy może zabrać głos i poruszyć każdy wątek, który dotyczy miasta.

Koszalinianie: Jan Kazimierz Adamczyk, Jarosław Kujawski i Dariusz Kot organizują w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej debatę pod nazwą „Odmieńmy Koszalin – Diagnoza”. Chcą, by mieszkańcy zabrali głos w sprawie Koszalina, jego kierunków rozwoju oraz istniejących problemów.

-Pierwsza debata, bo zaznaczę, że planujemy by takie debaty odbywały się cyklicznie, poświęcona będzie diagnozie tego, co w Koszalinie się dzieje, w jakich obszarach są jakieś potrzeby, w jakich trzeba by było coś zmienić. Ale też w jakich obszarach ta polityka prowadzona przez władze miasta jest dobra, bo nie zakładamy, że wszystko jest złe. Chcemy po prostu rozmawiać i wspólnie szukać rozwiązań

-powiedział jeden z organizatorów Jan Kazimierz Adamczyk. Dodał, że odkąd przy sesjach Rady Miejskiej nie odbywa się Trybuna Obywatelska, mieszkańcy nie mają przestrzeni, w której mogą się wypowiedzieć. Dzięki tej debacie mają zyskać możliwość wyrażenia swojego zdania na forum.

Debata „Odmieńmy Koszalin – Diagnoza” odbędzie się w najbliższą środę o godz. 18.00 w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Do udziału zaproszeni są wszyscy mieszkańcy Koszalina.

Listen to "Organizatorzy debaty na temat przyszłości Koszalina" on Spreaker.