Porażką Polaków zakończył się towarzyszki mecz futsalu z Brazylią rozegrany w koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej

2019-04-16 0:52
Mecz rozpoczął się tradycyjnie od hymnów narodowych.
Autor: brak danych

Brazylia była zdecydowanie lepsza, wygrała 5:1.

Porażką Polaków zakończył się towarzyszki mecz futsalu z Brazylią, który rozegrali w koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej. Reprezentacja Brazylii wygrała 5:1, udowadniając, że jest najlepszą drużyną na świecie-to pięciokrotni mistrzowie. 4 bramki Brazylijczycy strzelili już w pierwszej połowie meczu. Honorowego gola dla Polski zdobył Michał Marek w 11 minucie spotkania. Polską reprezentację dopingowało ponad 3 tys. kibiców zgromadzonych na trybunach. Mimo przegranej widzowie pozytywnie ocenili widowisko. Następny mecz reprezentacji Polski z Brazylią odbędzie się już jutro w Hali Łuczniczka w Bydgoszczy. Będzie to ich ósme starcie. Wszystkie do tej pory wygrała Brazylia. MW