Premierowa bajka i inne atrakcje na Dzień Dziecka w BTD

2024-05-27 14:49
A Morze nie
Autor: materiały prasowe

Z okazji Dnia Dziecka wiele atrakcji dla najmłodszych szykuje Bałtycki Teatr Dramatyczny w Koszalinie. W dodatku świętowanie potrwa dwa dni. Główną atrakcją będzie premierowy spektakl familijny „A morze nie”. Pojawi się także plac zabaw na foyer i specjalna przestrzeń do robienia zdjęć z bohaterami bajki, nie zabraknie prezentów i konkursów z nagrodami.

„A morze nie” to pełna humoru bajka na podstawie tekstu Maliny Prześlugi, jednej z najpopularniejszych autorek teatralnych tekstów dla dzieci i młodzieży. Reżyserii podjął się Mariusz Babicki. Spektakl „A morze nie” prowadzi widza przez różne stadia najważniejszej wartości jaka istnieje, czyli przyjaźni. Opowiada o podróży i relacji nietypowego duetu- Bałwana i Marchewki. To opowieść uniwersalna, którą można odbierać na wielu poziomach i każdy, bez względu na wiek, odnajdzie w niej coś dla siebie.

Listen to "Premiera bajki "A morze nie" w BTD w Dniu Dziecka" on Spreaker.

Premierową bajkę „A morze nie” w BTD z okazji Dnia Dziecka będzie można zobaczyć 1 i 2 czerwca. Wtedy też w teatrze na najmłodszych widzów będzie czekało wiele dodatkowych atrakcji.

Pojawi się plac zabaw na foyer, dzieci powalczą o odznakę miłego widza, przewidziane są drobne upominki i słodki poczęstunek.

Listen to "Rafał Wołyniak, BTD" on Spreaker.

Szczegóły na stronie btd.koszalin.pl