Targi Gastro Hotel ruszyły w Kołobrzegu [RELACJA]

2022-03-09 12:25
W Kołobrzegu rozpoczęły się Targi Gastro Hotel
Autor: MK W Kołobrzegu rozpoczęły się Targi Gastro Hotel

W Kołobrzegu rozpoczęły się Targi Gastro Hotel. Po prawie dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, kołobrzeska hala Milenium ponownie zapełniła się wystawcami i zwiedzającymi.

Na targach, które potrwają do piątku można zobaczyć i kupić nowinki z branży HoReCa, spróbować wyjątkowych potraw, czy wziąć udział w licznych szkoleniach i panelach dyskusyjnych.

- To tak naprawdę pierwsze po okresie pandemii targi na żywo. Widzimy, że wystawcy są stęsknieni za żywym kontaktem z klientami i bardzo licznie przybyli do Kołobrzegu. Jest sporo nowości w naszej ofercie. Są roboty, które same, poruszając się po sali obsługują klientów roznosząc kawę, czy wręcz gotowe dania. Jest polski producent komór do krioterapii. Można samemu wejść do takiej komory i poddać się zabiegowi, są liczni producenci mebli do hoteli, wyposażenia kuchni i gastronomii. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych – powiedziała Radiu Plus dyrektorka Targów, Małgorzata Kryszak.

Targi Gastro Hotel potrwają do piątku. Można je odwiedzić w kołobrzeskiej hali Millennium w godz. 10-17. Radio Plus jest patronem medialnym wydarzenia.

Listen to "W Kołobrzegu rozpoczęły się Targi Gastro Hotel" on Spreaker.