TEDxKoszalin 6 listopada w Filharmonii Koszalińskiej

konferencja TEDxKoszalin
Autor: materiały prasowe

Piąta edycja konferencji TEDxKoszalin odbędzie się 6 listopada w Filharmonii Koszalińskiej. Ze względu na obostrzenia pandemiczne będzie w nim mogło wziąć udział mniej osób niż zwykle – bo zaledwie 370 osób.

Aby wziąć udział w konferencji trzeba dokonać rejestracji na stronie tedxkoszalin.pl. Tam też wszelkie informacje dotyczące konferencji. W tym roku udział zapowiedziało 8 prelegentów: to Aleksandra Radomska autorka bloga Mam wątpliwość, Paweł Potakowski, który od 2016 roku skutecznie łączy dwa światy: słyszących z Głuchymi. Będzie także prof. dr hab. Piotr Zielonka, który prowadzi badania naukowe w zakresie ekonomii behawioralnej. Kolejną prelegentką będzie Elena Pawęta, która specjalizuje się w przedsiębiorczości międzynarodowej i rozwoju startupów. Zaproszenie przyjęła także Róża Hajkuś. Lekarka na oddziale pediatrycznym, która przedstawi temat Medycyna oparta na celebrytach. Michał Korba zdradzi „Dlaczego warto spaść ze szczytu głupoty”, a Marta Tomczyszyn opowie „Jak projektować przyciski warte 300 milionów dolarów”. Gościem będzie także radca prawny Tomasz Palak.

Konferencje TEDxKoszalin zostanie podzielona na 2 części, w pierwszej i w drugiej wystąpi po 4 prelegentów, każdy z nich będzie miał na swoje wystąpienie dokładnie 18 minut (bo taka jest zasada TED). Konferencję wspierają m.in. Politechnika Koszalińska i miasto Koszalin. Więcej na tedxkoszalin.pl.