Trzy premiery filmowe pojawią się w kinie w ten weekend

2024-05-09 15:09
Kino sieci Helios
Autor: Social.helios, Wikipedia (CC BY-SA 4.0)

Trzy premiery filmowe pojawią się w kinie w ten weekend, w tym tytuły dla dzieci i młodzieży. Będzie grany film fantasy „Królestwo Planety Małp”, polska produkcja „Supersiostry” oraz animacja „Ucieczka ze zwierzowersum”.W kinie także ambitne propozycje w cyklu Kino Konesera i specjalny seans dla kobiet.

Reżyser „Królestwa Planety Małp” Wes Ball tchnął nowe życie w znaną na całym świecie sagę rozgrywającą się kilka pokoleń po panowaniu Cezara. W świecie zdominowanym przez żyjące w harmonii małpy ludzie zostali zepchnięci na margines. Gdy nowy przywódca małp buduje swoje imperium, młody samiec wyrusza w niezwykle trudną podróż, która zmieni jego dotychczasowe wyobrażenie o przeszłości, a nowe decyzje wpłyną na przyszłość zarówno małp jak i ludzi.

Nowością nadchodzącego weekendu jest polska produkcja „Supersiostry”. To film fantasy o nastoletniej Ali, która nie pasuje do otaczającego ją, prowincjonalnego świata. Wciąż się buntuje i działa na przekór ojcu, nauczycielowi fizyki w miejscowej szkole. Kiedy Ala przypadkiem odkrywa, że posiada supermoce i spotyka siostrę Lenę, o której istnieniu nie wiedziała, jej życie wywraca się do góry nogami. Supersiostry łączą siły i ruszają na ratunek nie tylko sobie nawzajem, ale również światu.

Film, który z pewnością zainteresuje młodszych widzów to animowana przygoda o superbohaterce i jej superekipie, która musi uratować mieszkające w wielkim mieście zwierzaki przed wciągnięciem w stworzoną przez złoczyńcę wirtualną rzeczywistość. „Ucieczka ze zwierzowersum” już od 10 maja na dużych ekranach kinowych. \

W specjalnym niedzielnym seansie Kina Konesera zaplanowano film „Bękart” to już 12 maja, a w Kinie Kobiet, 15 maja film „Kaskader” z Ryanem Goslingiem i Emily Blunt w rolach głównych. W filmie główny bohater świeżo po prawie kończącym karierę wypadku na planie filmowym musi znaleźć zaginioną gwiazdę kina, rozwikłać spisek i spróbować odzyskać miłość życia, wciąż wykonując swoją codzienną pracę.

Dziś na antenie Radia Plus Koszalin słuchacze, zainteresowani wyjściem do kina będą mogli wygrać podwójne zaproszenia do kina Helios w Koszalinie na dowolnie wybrany przez siebie seans.

Wystarczy uważnie słuchać i odpowiedzieć na zadane w audycji pytanie. Odpowiedzi należy wysyłać na adres koszalin@radio-plus.pl. Zaproszenia do kina czekają.

Listen to "Joanna Janczewska, kierownik marketingu w jednym z koszalińskich multiplexów" on Spreaker.