Ustka zaprasza w długi weekend

2024-05-29 12:28
Ustka zaprasza na długi weekend
Autor: pexels Ustka zaprasza na długi weekend

Od 30 maja do 2 czerwca na Promenadzie Nadmorskiej można uczestniczyć w Jarmarku Sztuki i Rękodzieła, na którym artyści i twórcy z różnych dziedzin zaprezentują swoje wyjątkowe prace.

W sobotę (1 czerwca) na Stadionie Lekkoatletycznym Ekologiczny Dzień Dziecka. Od godziny 9:00 dzieci będą mogły wziąć udział w wyścigu rowerów i hulajnóg, które będą podzielone na różne kategorie wiekowe. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal!

Atrakcje czekające na najmłodszych to między innymi: ekologiczne gry i zabawy z Pompaliną - wspaniała zabawa dla dzieci promująca ekologiczne zachowania, malowanie buziek - niezapomniane wzory na twarzach najmłodszych, warsztaty malowania - dzieci będą mogły odkryć swoje talenty artystyczne, tworzenie warkoczyków i tatuaży dla dzieci - kreatywne i kolorowe ozdoby, dmuchane zjeżdżalnie, żywe piłkarzyki – mecz Bubble Football (zapisy w trakcie wydarzenia), big dart - ogromna tarcza do rzutek, zapewniająca mnóstwo zabawy, dmuchane kule, stanowisko do nauki resuscytacji krążeniowo-oddechowej - edukacyjne warsztaty dla dzieci i dorosłych.

W poniedziałek (3 czerwca) koncert charytatywny Narodowej Kapeli Bandurzystów z Ukrainy. Wydarzenie w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Ustce o godz. 19:00.