VI Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów już w najbliższy weekend w Dźwirzynie. [ROZMOWA]

2022-03-22 14:39 Marcin Kieca
Po raz szósty Mikrofonika organizuje Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów
Autor: www.mikrofonika.net Po raz szósty Mikrofonika organizuje Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów w Dźwirzynie

Najpiękniejsze głosy w Polsce spotykają się raz do roku nad polskim morzem by rozmawiać o branży i dzielić doświadczeniami.

W tym roku organizatorzy, czyli bank głosów i faktoria lektorska Mikrofonika przygotowali sporo szkoleń, prezentacji sprzętu i warsztatów. Co ciekawe – może w nich wziąć udział bezpłatnie praktycznie każdy zainteresowany.

- Zapraszamy w sobotę na szkolenia, panele dyskusyjne i prezentację sprzętu wszystkich zainteresowanych tą tematyką. Warsztaty z poprawnego mówienia poprowadzi znana w Koszalinie i nie tylko, pedagog, logopeda i muzyk – Lecha Charkiewicz. Początek wszystkich paneli o godz. 15 w hotelu Senator. Wśród zaproszonych lektorów w Dźwirzynie pojawią się legendy mikrofonu i adepci w zawodzie. Głosy z reklam, filmów, prezentacji, audiobooków i popularnych programów telewizyjnych. Jednym słowem polscy lektorzy! M.in. Jarosław Boberek, Jacek Brzostyński, Paweł Bukrewicz, Tomasz Kozłowicz, Marcin Sołtyk, czy Radosław Popłonikowski – powiedział Radiu Plus szef Mikrofoniki, Tomasz Bartos.

Listen to "Tomasz Bartos, Mikrofonika" on Spreaker.