W Koszalinie, Kołobrzegu czy Szczecinku, gdzie odbędą się Jarmarki Bożonarodzeniowe?

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021
Autor: Marek Kudelski/SUPER EXPRESS Jarmark Bożonarodzeniowy 2021

W Koszalinie Jarmarku Bożonarodzeniowego nie będzie, ale mieszkańcy Kołobrzegu i Szczecinka mogą szykować się na przedświąteczne szaleństwo. Na jarmarkach mieszkańcy spotkają wytwórców regionalnych wyrobów artystycznych i naturalnych produktów spożywczych.

Jarmark Bożonarodzeniowy w Kołobrzegu potrwa do 6 do 23 grudnia, a zlokalizowany będzie tym razem nie przy ratuszu, bo tam trwa remont, a na Skwerze Pionierów. Stanie tam 28 stoisk gastronomiczno-handlowych i będzie odbywało się także wiele imprez towarzyszących. Uroczyste otwarcie 6 grudnia, zaplanowano wtedy powitanie św. Mikołaja. Natomiast weekendami będą odbywały się koncert kolęd i świątecznych piosenek. Szczegóły na stronie kolobrzeg.eu

Listen to "Mariusz Juszko o kołobrzeskim jarmarku" on Spreaker.

Jarmark Bożonarodzeniowy cieszy się także ogromną popularnością wśród mieszkańców Szczecinka. W tym roku ta impreza w Szczecinku potrwa cztery dni od 20 do 23 grudnia. Nie zabraknie stoisk z lokalnymi przysmakami, ozdobami świątecznymi oraz pomysłami na oryginalne prezenty. Na stanowisku Centrum Informacji Turystycznej dostępne będą miejskie kalendarze na 2022 rok. Jarmark zorganizowany zostanie na Placu Wolności przed szczecineckim ratuszem.

Listen to "Kamil Klimek, dyrektor Samorządowej Agencji Promocji i Kultury o jarmarku w Szczecinku" on Spreaker.