W Lądowisku Kultury wybrzmią utwory Ewy Demarczyk

2021-11-23 14:56
koncert E Demarczyk
Autor: materiały prasowe

"Tribute to Ewa Demarczyk" to koncert, podczas którego usłyszymy najpopularniejsze utwory z repertuaru piosenkarki takie jak „Karuzela z madonnami” „Groszki i róże” czy „Grande Valse Brillante”.

Koncert odbędzie się 1 grudnia o godzinie 19:00 w Lądowisku Kultury w Redzikowie. Wielokrotnie nagradzana piosenkarka ceniona była za swoją sceniczną osobowość oraz sposób, w jaki interpretowała utwory. Na swoim koncie miała trzy albumy studyjne, koncertowała na całym świecie, a w roku 2011 ukazał się tribute album zatytułowany „Anioły w kolorze: Piosenki z repertuaru Ewy Demarczyk”. W hołdzie dla wokalistki zaśpiewały m.in. Justyna Steczkowska, Justyna Szafran i Kinga Preis. Ewa Demarczyk zmarła w wieku 79 lat.

Podczas koncertu w Lądowisku Kultury utwory legendy piosenki aktorskiej i literackiej zostaną wykonane przez Eve Quartet, zespół działający przy Gminnym Ośrodku Kultury w Luzinie w składzie: Ewelina Kuc – wokal, Artur Paluszyński – instrumenty klawiszowe i Mikołaj Dudkiewicz – gitara. Wydarzenie organizowane zgodnie z aktualnymi obostrzeniami sanitarnymi. Wstęp jest wolny, ale obowiązuje rezerwacja miejsc pod nr tel. 511 428 537 lub ladowisko@gok.slupsk.pl.