"W rytmie życia" z Dariuszem Płaczkiewiczem

2022-09-16 12:11
Dariusz Płaczkiewicz, prezes Klubu Piłki Nożnej „Bałtyk”
Autor: Alicja Górska Dariusz Płaczkiewicz, prezes Klubu Piłki Nożnej „Bałtyk”

Działacz sportowy i trener, a wcześniej doświadczony zawodnik m.in. Zagłębia Lubin i Miedzi Legnica. Przez kilkanaście lat był dyrektorem sportowym Klubu Piłki Nożnej „Bałtyk”, a od niespełna dwóch miesięcy jest jego prezesem.

Prezesem Bałtyku Koszalin jest od niespełna dwóch miesięcy. Wcześniej, przez 14 lat był Pan dyrektorem sportowym Bałtyku. Jakie cele stawia sobie na tę kadencję? Klub jest w stabilnej sytuacji finansowej. Mimo to, jedną z pierwszych jego decyzji było powołanie Klubu Biznesu. Jakie były reakcje koszalińskich firm na tę propozycję?

Trzy dni temu podjął decyzję o wstrzymaniu derbowych meczów grup dziecięco –młodzieżowych pomiędzy klubami Bałtyk i Gwardia Koszalin w związku z chuligańskimi zachowaniami ze strony kibiców i zawodników Gwardii. Ale w oświadczeniu zarządu Klubu Sportowego Gwardia Koszalin czytamy, że prowokacyjne zachowania dotyczyły także kibiców i zawodników klubu Bałtyk. Jak się do tego odniósł nasz gość?

O tym w tej rozmowie, ale nie tylko. Rozmawialiśmy także o sukcesach sportowych naszego gościa oraz o trudnym doświadczeniu choroby nowotworowej.

Listen to ""W rytmie życia" z Dariuszem Płaczkiewiczem, cz.1" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Dariuszem Płaczkiewiczem, cz.2" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Dariuszem Płaczkiewiczem, cz.3" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Dariuszem Płaczkiewiczem, cz.4" on Spreaker.

Zapraszamy do wysłuchania także innych wywiadów z cyklu "W rytmie życia":

"W rytmie życia" z Mariuszem Drapikowskim, artystą bursztynnikie