Wybitnego akordeonisty będą mogli posłuchać mieszkańcy gminy Słupsk

2022-04-21 12:10
Akordeon
Autor: http://ck105.koszalin.pl

Marcin Wyrostek, wybitny i znany akordeonista wystąpi już 3 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jezierzycach. Koncert połączony będzie ze świętowaniem w gminie Słupsk rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Koncert Marcina Wyrostka poprzedzą popisy wokalne zespołów działających w gminie Słupsk oraz uroczysta Msza św. w kościele pw. św. Antoniego Padewskiego. Początek o godz. 11.30. Sam koncert akordeonisty wraz z zespołem Corazon rozpocznie się o godz. 13.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Jezierzycach. W programie koncertu znajdą się m. in. Kompozycje Marcina Wyrostka, jak również największych polskich kompozytorów takich jak Witold Lutosławski, czy Karol Szymanowski, a także utwory patriotyczne. Dodatkową atrakcją będzie wystawa inspirowana świętem narodowym, którą będzie można podziwiać przez cały czas trwania wydarzenia w Hali Widowiskowo-Sportowej.

Koncert Marcina Wyrostka j
Autor: materiały prasowe Koncert Marcina Wyrostka już 3 maja.

Kolejnym muzycznym wydarzeniem w gminie Słupsk będzie koncert „Zaczarowany świat Disneya”. Będzie to wyjątkowy koncert bajkowych przebojów Walta Disneya. W niezwykłych aranżacjach Beniamina Baczewskiego zabrzmią największe przeboje z filmów Merida Waleczna, Pocahontas, Zaplątani, Herkules i innych. W towarzystwie wspaniałego zespołu muzycznego zaśpiewa wokalistka młodego pokolenia, absolwentka Wydziału Musicalu Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku- Patrycja Ziniewicz.

 „Zaczarowany świat Disneya”
Autor: materiały prasowe Koncert „Zaczarowany świat Disneya” odbędzie się 8 maja.

Koncert „Zaczarowany świat Disneya” odbędzie się 8 maja o godz. 12:00 w Sali Teatralnej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Czesława Miłosza w Siemianicach. Jest to jeden z cyklu koncertów edukacyjnych pt. „Mała Filharmonia” w Siemianicach, który jest wpisany do Gminnego Programu Edukacji Kulturalnej. Bilety są do nabycia w serwisie kupbilecik.pl lub bezpośrednio przed wydarzeniem.

Listen to "Sylwia Razuwajew-Mądry, Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk" on Spreaker.