[WYWIAD] "W rytmie życia" z Alicją Sośnicką, radcą prawnym z Koszalina

2023-09-21 17:50
Alicja Sośnicka, radca prawny z Koszalina
Autor: Alicja Górska Alicja Sośnicka, radca prawny z Koszalina

Kocha zwierzęta od dziecka. Chciała nawet zostać lekarzem weterynarii, ale została prawnikiem. Miłość do zwierząt pozostała, dlatego w domu ma kilka pupili, a poza domem konia Torusa.

Ma tyle zainteresowań i talentów, że mogła zostać lekarzem weterynarii, historykiem czy też artystką, ale została prawnikiem, a pasje rozwija. Od ponad 20 lat jest współwłaścicielką kancelarii prawnej. Współpracuje także z Wydziałem Edukacji Urzędu Miejskiego w Koszalinie. Specjalizuje się w prawie oświatowym, cywilnym i gospodarczym. Ukończyła także studia podyplomowe z historii sztuki w Instytucie Sztuki Polskiej Akademii Nauk. 

Alicja Sośnicka, radca prawny z Koszalina była dziś gościem programu "W rytmie życia".

Wychowała się w Koszalinie i w Unieściu. Jej osobowość i życie kształtują bliscy, praca, ale także wspólnota Emmanuel, do której należy oraz sztuka i konie. Co dały jej miejsca, w których się wychowywała? Co w pracy jest dla niej największym obciążeniem, a co sprawia satysfakcję? Odpowiedzi na te i inne pytanie w tej rozmowie.

Listen to ""W rytmie życia" z Alicją Sośnicką cz.1" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Alicją Sośnicką cz.2" on Spreaker.
Alicja Sośnicka (po prawej) gościem programu W rytmie życia w Radiu Plus Koszalin
Autor: Alicja Górska Alicja Sośnicka (po prawej) gościem programu "W rytmie życia" w Radiu Plus Koszalin
Listen to ""W rytmie życia" z Alicją Sośnicką cz.3" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Alicją Sośnicką cz.4" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Alicją Sośnicką cz.5" on Spreaker.

Za tydzień (28 września) gościem programu "W rytmie życia" będzie Jadwiga Basińska z Mumio. Emisja po godz. 17.00.

Polecamy także inne wywiady z cyklu "W rytmie życia":

"W rytmie życia" z Markiem Stokowskim cz. I

Druga część wywiadu "W rytmie życia" z Markiem Stokowskim