Od prawie 10 lat towarzyszy Skautom Europy. Jeździ z nimi na obozy, zachęca do udziału w różnych akcjach charytatywnych. Tak też mobilizuje młodzież szkolną. Odwiedzali hospicjum, seniorów w domach i Polaków, żyjących na Kresach.
Ks. Jacek Herman, wikariusz parafii pw. NMP Gwiazdy Morza w Ustce, katecheta i duszpasterz Skautów Europy w Sławsku był wczoraj gościem programu "W rytmie życia".
Listen to ""W rytmie życia" z ks. Jackiem Hermanem cz.1" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z ks. Jackiem Hermanem cz.2" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z ks. Jackiem Hermanem cz.3" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z ks. Jackiem Hermanem cz.4" on Spreaker.Polecamy również inne wywiady z cyklu:
"W rytmie życia" ze Stanisławem Dąbkiem, dyrektorem RCK w Pile
"W rytmie życia" z Zofią Stodołą, prezes Fundacji Przystań w Słupsku
"W rytmie życia" z Marcinem Jaczewskim, dyrektorem szkoły muzycznej w Miastku
"W rytmie życia" z Alicją Graczyk, dyrektorką hospicjum w Pile