[WYWIAD] "W rytmie życia" z Laurencem Chernim, Wielkim Rycerzem sławieńskiej rady Rycerzy Kolumba

2023-11-24 13:13
Laurence Cherni, Wielki Rycerz sławieńskiej rady Rycerzy Kolumba
Autor: Alicja Górska Laurence Cherni, Wielki Rycerz sławieńskiej rady Rycerzy Kolumba

Miał własną perfumerię w Sławnie, a potem wyjechał do Londynu. Mimo iż był po studiach, zaczął od pracy w warsztacie samochodowym i w sortowni listów. Potem szkolił pilotów RAF-u i żołnierzy Gwardii Królowej.

Studiował biznes międzynarodowy w Szczecinie oraz pedagogikę w Bydgoszczy, ale zajął się prowadzeniem perfumerii w Sławnie.Po kilku latach zamknął sklep i wyjechał do Londynu. Tam zaczął od pracy w warsztacie samochodowym i w sortowni listów. Potem szkolił pilotów RAF-u i żołnierzy Gwardii Królowej, bo został ich instruktorem nauki jazdy.

Laurence Cherni, dziś nauczyciel języka angielskiego i Wielki Rycerz sławieńskiej rady Rycerzy Kolumba był wczoraj gościem programu "W rytmie życia".

Opowiedział o życiu w Londynie, pszczelarstwie i wspólnocie Rycerzy Kolumba, zrzeszającej w sławieńskiej radzie prawie 30 mężczyzn.

Listen to ""W rytmie życia" z Laurencem Chernim cz.1" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Laurencem Chernim cz.2" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Laurencem Chernim cz.3" on Spreaker.
Gościem Alicji Górskiej w programie W rytmie życia był Laurence Cherni, Wielki Rycerz rady Rycerzy Kolumba w Sławnie
Autor: Alicja Górska Gościem Alicji Górskiej w programie "W rytmie życia" był Laurence Cherni, Wielki Rycerz rady Rycerzy Kolumba w Sławnie
Listen to ""W rytmie życia" z Laurencem Chernim cz.4" on Spreaker. Listen to ""W rytmie życia" z Laurencem Chernim cz.5" on Spreaker.