I believe! Ferie zimowe 2023 z Grupami Apostolskimi

2022-12-04 13:07
narty
Autor: pixabay.com Pierwsze wypadki na stokach narciarskich. Ucierpiało dziecko i kobieta w ciąży. Policja ostrzega

Chwila wytchnienia od codzienności, nowe znajomości, wymiana doświadczeń oraz wątpliwości, ruch na świeżym powietrzu i pogłębianie relacji z Bogiem we wspólnocie, i indywidualnie. Grupy Apostolskie zapraszają na rekolekcje zimowe „I believe”!

Tylko uczestnicy znają odpowiedź na pytanie „Dlaczego warto jeździć na rekolekcje?”. To czas poświęcony na pogłębienie relacji z Bogiem, odkrywanie swojego powołania i oderwanie od zgiełku dnia codziennego. Jest to też wspaniała okazja do poznania nowych osób i możliwość nawiązania relacji na całe życie. To tylko kilka powodów, dla których warto spędzić ferie z Ruchem Apostolstwa Młodzieży.

Dla tegorocznych uczestników RAM przygotował siedem różnych turnusów:

– Rekolekcje ewangelizacyjne dla dzieci (4-6 klasa SP), młodych (7-8 klasa SP) i młodzieży ze szkół średnich – oparte na formacji dotyczącej Czterech Prawd Życia Duchowego. To okazja dla tych, którzy chcą czerpać ze źródła Bożej miłości i we wspólnocie dobrze spędzić ferie.

– Rekolekcje dla maturzystów – dla tych, którzy pragną zawierzyć Bogu swoją maturę i w gronie rówieśników odpocząć przed intensywnym czasem egzaminów.

– Rekolekcje narciarskie dla młodzieży (klasa 7 i starsi) – dla tych, którzy chcieliby nauczyć się jeździć na nartach lub mają już pewne umiejętności w tym zakresie. Połączenie rekolekcji i sportu to sposób dotarcia do młodych, którzy chcą się formować, a jak wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch. (NOWOŚĆ!)

– Rekolekcje dla bierzmowanych – nie ma nic piękniejszego niż świadoma i dojrzała decyzja o przyjęciu darów Ducha Świętego.

Zapisy rozpoczynają się 5 grudnia (poniedziałek) i będą odbywać się wyłącznie za pośrednictwem naszej strony internetowej. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć właśnie tam. Terminy i miejsca rekolekcji znajdują się również na plakatach.