Już w poniedziałek ewangelizacyjny rejs po Wiśle

2022-08-25 18:25
barka
Autor: Materiały prasowe

Przed nami kolejna Ewangelizacja na Barce, czyli połączenie duchowych rekolekcji z rejsem po krakowskiej Wiśle. Tym razem kapitanem statku Nimfa, a zarazem prowadzącym spotkanie będzie ks. Krzysztof Porosło. Ewangelizacyjny rejs rozpocznie się w poniedziałek o 19:00.

- Czasami jesteśmy zawirowani w sprawach, które nas dookoła otaczają. Wtedy potrzeba nam "wypłynięcia na wodę". Takiego momentu, aby posłuchać, co Pan Bóg chce nam powiedzieć i czego oczekuje moje serce. Takie coś daje nam Ewangelizacja na Barce - mówi ks. Łukasz Gołaś, organizator wydarzenia.

Rejs rozpocznie się przy Moście Grunwaldzkim i prowadzić będzie wzdłuż Kazimierza i Salwatora. Ewangelizacyjne spotkanie na Wiśle na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń chrześcijańskich w Krakowie.

- Ewangelizacja na Barce powstała w 2013 roku. Chcieliśmy wtedy zorganizować coś innego. Miejsce, gdzie będzie głoszone słowo Boże, świadectwo i gdzie będziemy mogli dzielić się doświadczeniem Pana Boga. Takimi miejscem jest barka - dodaje ks. Gołaś. 

W jednym rejsie ewangelizacyjnym udział może wziąć 200 osób.