Warsztaty wielkanocne za złotówkę w Domu Rodzinnym Jana Pawła II

2023-03-24 8:27
wielkanoc
Autor: pixabay.com

Od 29 marca do 5 kwietnia Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II w Wadowicach zaprasza na okolicznościowe warsztaty wielkanocne. Oferta skierowana jest do dzieci i młodzieży – uczniów klas I – VIII szkół podstawowych, grup zorganizowanych.

Specjalnie dla uczniów szkół podstawowych Muzeum przygotowało propozycję twórczych warsztatów wielkanocnych, podczas których dzieci będą miały okazję poznać nie tylko zwyczaje i tradycje świąteczne z okresu dwudziestolecia międzywojennego w Wadowicach, a także te panujące w domu Państwa Wojtyłów, ich sąsiadów, znajomych, ale także wykonać świąteczną ozdobę.

Zajęcia odbywać się będą w przestrzeni ekspozycji stałej oraz sali teatralnej Muzeum od 29 marca do 5 kwietnia 2023 r. w godz. od 9.00 do 14.00. Każdy z uczestników zabierze ze sobą własnoręcznie wykonany witraż lub ozdobę świąteczną.

Koszt udziału w zajęciach wynosi 1,00 zł od uczestnika. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, muzeum prosi o wcześniejsza rezerwację pod numerem telefonu: 609 730 528 lub mailowo: edukacja@domjp2.pl