Bez goli i punktów. Motor Lublin przegrał z Lechem II Poznań 0-2

2022-09-12 12:30
Motor Lublin przegrał 0-2 z Lechem II Poznań
Autor: Motor Lublin

Fatalna passa trwa. Lubelska drużyna z kolejną porażką. Lubelska drużyna przegrała na wyjeździe z drużyną ze stolicy Wielkopolski.

- W drużynie ze stolicy Wielkopolski wystąpili piłkarze grający na co dzień w Ekstraklasie, w naszym składzie nie mogli pojawić się podstawowi zawodnicy ale to nas nie tłumaczy. Po naszej stronie zabrakło skuteczności - przyznał po końcowym gwizdku trener Motoru, Stanisław Szpyrka. - Nie zagraliśmy dobrego spotkania. Chcieliśmy zagrać skutecznie. Było to widać zwłaszcza w drugiej połowie, kiedy ruszyliśmy ofensywnie na przeciwnika. Stworzyliśmy dwie sytuacje stuprocentowe, które powinniśmy zamienić na bramki. Tak się nie stało, niewykorzystane sytuacje się zemściły. Tracimy dwie bramki po naszym budowaniu w środkowym sektorze boiska. Podchodzimy jednak spokojnie i cierpliwie do obecnej sytuacji. Chcemy w kolejnych spotkaniach udowodnić, że Motor będzie wygrywać - dodał.

Okazja dla piłkarzy by się zrehabilitować - już w najbliższą niedzielę. Motor zmierzy się na Arenie w derbach Lubelszczyzny z Wisłą Puławy. Pierwszy gwizdek o godzinie 11:20. Motor Lublin zaliczył najgorszy start rozgrywek od 10-ciu lat. Z dorobkiem 7-dmiu punków jest ostatni drugoligowej tabeli. Wisła z 14-stoma punktami zajmuje siódma lokatę.