Zapraszamy na spotkanie otwarte Fundacji Mam Marzenie, która od lat pomaga spełniać wyjątkowe marzenia dzieci zmagających się z poważnymi chorobami zagrażającymi życiu. Wolontariuszem może zostać każdy, kto jest pełnoletni, odpowiedzialny i ma możliwość poświęcenia czasu na realizację marzeń pacjentów szpitali i oddziałów dziecięcych na Lubelszczyźnie.
- Wierzymy, że spełnianie marzeń ma wielką moc – daje dzieciom siłę, radość i nadzieję. Jako wolontariusz zdobędziesz cenne doświadczenie, poznasz inspirujących ludzi i przekonasz się, jak wiele dobrego możesz zrobić, będąc częścią naszej fundacji. Jednym z najpiękniejszych aspektów naszej działalności jest możliwość spełniania niezwykłych, często zaskakujących marzeń dzieci. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy i wsparciu darczyńców możemy organizować magiczne chwile, takie jak podróż do Disneylandu czy remont własnego pokoju w domu rodzinnym - mówi Agata Wójcik, zastępca koordynatora ds. wolontariatu w Lublinie.
Spotkanie otwarte odbędzie się 9 grudnia 2024 r. o godzinie 17:00 w Zespole Szkół nr 1 im. Grabskiego, ul. Podwale 11 w Lublinie. Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie internetowej Fundacji Mam Marzenie.
O naborze do wolontariatu z Agatą Wójcik rozmawiała Małgorzata Oroń. POSŁUCHAJ!