Jednoczy parafię i dzielnicę. 26 czerwca X Festyn Rodzinny

2022-06-24 14:29
X Festyn Rodzinny
Autor: Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Lublinie

Na X już Festyn Rodzinny w najbliższą niedzielę zaprasza lubelska parafia pod wezwaniem Świętego Jana Pawła II. Na Wrotkowie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, wspólnego poczęstunku, propozycji sportowych a na finał koncert.

Jak mówi proboszcz, ksiądz Grzegorz Trąbka: - Cieszymy się, że akurat w tym roku nasze wydarzenie zbiega się w czasie z zakończeniem Roku Rodziny. Czeka nas dużo atrakcji, odbędą się na placu przy kościele. Będzie można skosztować różnych potrwa, będą gry i zabawy dla dzieci. Dla najmłodszych warsztaty plastyczne, będzie można zapoznać się z technika linorytu. Od 15 na scenie zacznie się cześć muzyczna. Na finał koncert Krzysztofa Antkowiaka. To wydarzenie jednoczy parafię i cały Wrotków. To zakończenie Roku rodziny razem z naszą rodziną parafialną oraz ze Świętym Janem Pawłem II nazywanym patronem rodzin. Wszystkich serdecznie zapraszam.

Początek festynu przy ulicy bpa Fulmana o 13:30. Szczegółowy program jest dostępny na stronie parafii jp2.lublin.pl. Patronem Festynu jest Radio Plus Lublin.