Kalendarz Młodych Archidiecezji Lubelskiej

2022-05-16 14:53
Kalendarz młodych
Autor: CDMLublin Kalendarz wydarzeń młodzieżowych Archidiecezji Lubelskiej

Informuje o spotkaniach i wydarzeniach. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej udostępniło specjalny internetowy kalendarz. Terminarz dedykowany młodym powstaje na bieżąco. W jednym miejscu można zobaczyć plan wszystkich najbliższych działań dla młodzieży.

W przestrzeni internetu powstał kalendarz wydarzeń, w którym są zapisywane ważne dla diecezji i młodych plany oraz spotkania. Kalendarz „Młodzi – CDM” jest kalendarzem google zawierającym wydarzenia organizowane na poziomie Archidiecezji Lubelskiej lub z udziałem księży biskupów tudzież otwartych dla innych młodych. Terminarz jest  owocem spotkań Rady Młodych naszej diecezji. Liderzy grup i kapłani odpowiedzialni za wspólnoty mogą umieszczać w nich wydarzenia otwarte, na które zapraszają młodzież z różnych parafii.

Celem kalendarza jest przekazywanie informacji dla młodych, wspólnot i wiernych o planowanych przedsięwzięciach. Centrum Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej zaprasza do współtworzenia tego kalendarza i przesyłania do biura CDM wydarzeń, które chętnie zostaną opublikowane.

Kalendarze można udostępniać na swojej stronie internetowej oraz można dodać do kalendarza wspólnoty czy grupy na koncie google oraz do swoich kalendarzy prywatnych na komputerze czy komórce.

Kalendarz wydarzeń młodzieżowych w Archidiecezji Lubelskiej dostępny jest na stronie: cdmlublin.pl