Kalendarz wydarzeń kulturalnych - Lubelskie 2023

2023-01-26 20:32
Kalendarz wydarzeń kulturalnych - Lubelskie 2023
Autor: LROT Kalendarz wydarzeń kulturalnych - Lubelskie 2023 - plakat

Są tu opisy i daty najważniejszych festiwali filmowych, kulinarnych i ludowych. Ponad 100 propozycji imprez, które odbędą się w najpiękniejszych zakątkach województwa lubelskiego.

Wśród ponad 100 propozycji znajdują się takie imprezy jak  Noc Kultury, Inne Brzmienia Art'n'Music Festival, Carnaval Sztukmistrzów, Re:tradycja - Jarmark Jagielloński i Europejski Festiwal Smaku w Lublinie, Arlekinada, Eurofolk i Jarmark Hetmański w Zamościu, Jarmark Michałowy i Festiwal im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej, Międzynarodowe Spotkania Chóralne i „sKraj Kultury” Etno Festiwal w Chełmie, Chmielaki w Krasnymstawie, Międzynarodowe Zawody Balonowe w Nałęczowie, Festiwal Trzech Kultur we Włodawie, Pride of Poland - Polski Narodowy Pokaz Koni Arabskich, Festiwal Dwa Brzegi w Kazimierzu Dolnym i Janowcu czy Letnia Akademia Filmowa w Zwierzyńcu.

Publikacja przygotowana przez Lubelską Regionalną Organizację Turystyczną dostępna jest w internecie, ale trafiła także do biur podróży w całej Polsce. 

Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna jest stowarzyszeniem skupiających ponad 100 podmiotów z województwa lubelskiego. Misją stowarzyszenia jest kształtowanie pozytywnego wizerunku i marki turystycznej regionu, integracja podmiotów działających w branży turystycznej oraz stymulowanie powstawania nowych produktów turystycznych. LROT prowadzi Lubelski Ośrodek Informacji Turystycznej i Kulturalnej przy Krakowskim Przedmieściu 6.

​Kalendarz wydarzeń kulturalnych - Lubelskie 2023. dostępny jest na stronie: www.lubelskie.travel