Kolędy Narodów w kościele na Poczekajce w Lublinie

Koncerty  na Poczekajce
Autor: Parafia Niepokalanego Serca Maryi i św. Franciszka w Lublinie Koncerty na Poczekajce - plakat

Jak brzmią kolędy nieco inaczej? To będzie można usłyszeć w Lublinie podczas kolejnego świątecznego koncertu z cyklu „BLIŻEJ ŻŁÓBKA”. Na muzyczne spotkanie zaprasza parafia Braci Kapucynów przy al. Kraśnickiej w Lublinie.

Świąteczny koncert Mate.O „KOLĘDY NARODÓW” – OPOWIEŚĆ O NARODZENIU PAŃSKIM organizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Parafii “POCZEKAJKA” - Parafia Niepokalanego Serca Maryii św. Franciszka w Lublinie.

Koncert odbędzie się 16 stycznia o godzinie 19.15. w amfiteatrze na Poczekajce, al. Kraśnicka 76. Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona. W czasie koncertu usłyszymy kolędy z najodleglejszych zakątkach świata oraz wyśpiewane zostaną znane polskie kolędy.

Wystąpią:

Mateusz Mate.O Otremba – śpiew, bouzouki, gitara, Joachim Mencel – lira korbowa, instr. klawiszowe, Kasia Gacek – Duda – wszystkie flety świata, Adeb Chamoun – instr. perkusyjne.

Organizator informuje, że wydarzenie będzie archiwizowane w formie zdjęć i nagrań, które mogą być wykorzystane w celach informacyjnych, promocyjnych i statystycznych. Przypomina również o przestrzeganiu wymogów sanitarnych dotyczących wydarzeń w pomieszczeniach zamkniętych, należy mieć zakryte usta i nos, zachować bezpieczny dystans, poddać się dezynfekcji rąk a w przypadku kontaktu z osobą zakażoną lub złego samopoczucia pozostać w domu.

Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym miasta Lublin. To już XI edycja Koncertów „Bliżej żłóbka” na Poczekajce.